4A Hizmet Dökümü

0 25

- Reklamlar -

HİZMET HAKKINDA BİLGİ:

Bu hizmet kullanılarak, 4/A güvencesine sahip kişiler, hizmetlerine ait bilgileri görüntüler ve çıktısını alır.

4A Güvencesine sahip vatandaşlar Dijital Türkiye (E-Devlet) üzerinden 4A sigortalı hizmet dökümlerini görebilirler. Ayrıca bu kısımda Toplam çalışma sürenizi ve ilk işe giriş tarihinizi göreceksiniz.

Şimdi sizlere Dijital Türkiye (E-Devlet) üzerinden 4A Hizmet Dökümü hizmetini aşamalar halinde anlatacağız.

1. Aşama:

Öncelikle 4A Hizmet Dökümü kısmından giriş yapmak için Tıklayın!

2. Aşama:

“Kimliğimi Şimdi Doğrula” butonuna basıyoruz.

3. Aşama:

Dijital Türkiye (E-Devlet) Kapısı Kimlik Doğrulama Sistemi kısmından T.C. Kimlik No ve Dijital Türkiye (E-Devlet) Şifremizi yazarak 4A Hizmet Dökümü kısmına girmiş oluyoruz.

4. Aşama:

Tescil Bilgileri kısmı karşımıza çıkıyor. Bu kısımda sigortalıya ait Adı Soyadı, Cinsiyeti, T.C. Kimlik No, Baba Adı, Ana Adı, Doğum Yeri, Doğum Tarihi, İlk İşe Giriş Tarihi, Durumu ve Toplam Uzun Vade Gün Sayısı bilgileri karşımıza çıkıyor.

5. Aşama:

4A Özet Hizmet Dökümü kısmında son 6 ay içerisindeki Sigorta Kolu, Sigorta Statü, Sicil No, İsim, Meslek Kodu, İşyeri/Kurum/Sandık No, Ünite, Dönem, Belge Kodu/Basamak/Derece Kademe, Belge Türü, Gün, Prime Esas Kazanç/Basamak Değeri/Ek Gösterge, Giriş Tarihi, Eksik Gün Nedeni, Çıkış Tarihi ve Genel Toplam gün sayısı hizmet bilgileriniz gösterilmektedir.

6. Aşama:

4A Detaylı Hizmet Dökümü 4/A güvencesine sahip kişinin detaylı ve kapsamlı olarak Sigorta Kolu, Sigorta Statü, Sicil No, İsim, Meslek Kodu, İşyeri/Kurum/Sandık No, Ünite, Dönem, Belge Kodu/Basamak/Derece Kademe, Belge Türü, Gün, Prime Esas Kazanç/Basamak Değeri/Ek Gösterge, Giriş Tarihi, Eksik Gün Nedeni, Çıkış Tarihi ve Genel Toplam gün sayısı hizmet bilgileriniz gösterilmektedir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku

Gizlilik ve Çerez Politikası